KONST / Litografier / Färglitografi 7542519
*
nr 754 2519
Färglitografi
Carl-Rikhard Carlenstierna, -93, EA (konstnärens exemplar), Vikingar, motivets mått: 49x89
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2012
kl 17:39:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/4 21:10:01
1
100 kr
20/4 21:40:46
2
150 kr
23/4 17:30:29
3
Vinnande bud
23/4 17:32:41
4
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad vikingar
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Färglitografi
nr 754 2519
Färglitografi
Carl-Rikhard Carlenstierna, -93, EA (konstnärens exemplar), Vikingar, motivets mått: 49x89
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/4 21:10:01 | 1 | 100 kr |
20/4 21:40:46 | 2 | 150 kr |
23/4 17:30:29 | 3 | Vinnande bud |
23/4 17:32:41 | 4 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad vikingar
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29